W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i na świecie oraz w trosce o bezpieczeństwo organizatorzy podjęli decyzję o zmianie formuły XLIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.
Pozostając przy terminie 4-6 października 2020 roku, wydarzenie zmienia formułę spotkania na Zjazd Online. Organizatorzy deklarują dołożenie wszelkich starań, by program merytoryczny oraz dyskusje dopasowane były do wirtualnych możliwości tak, aby słuchacze mogli jak najpełniej uczestniczyć w wydarzeniu.

W trakcie Zjazdu będzie można zadawać pytania korzystając z czatu, a odpowiedzi zostaną udzielone przez zaproszonych Ekspertów. Będzie możliwość odwiedzenia wirtualnych stoisk Partnerów Zjazdu. Platforma zjazdu będzie dla uczestników dostępna do końca października br.

Mimo trudnej obecnie sytuacji organizatorzy liczą na spotkanie, by wymienić się doświadczeniami i korzystać ze światowej eksperckiej wiedzy. Uczestnicy Zjazdu otrzymają certyfikat z 40 punktami edukacyjnymi, przyznanymi przez Okręgową Izbę Lekarską. Serdecznie zapraszają do udziału także pielęgniarki laryngologiczne, dla których będzie przygotowana sesja naukowa.

Program: zjazdlaryngologow2020.agora-konferencje.pl/program

Więcej na: zjazdlaryngologow2020.agora-konferencje.pl