Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na konferencję pt.: III konferencja Wytyczne w Otologii, Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich, która odbędzie się w dniach: 5-7 kwietnia 2018r. w Krakowie. Konferencja, będzie połączona z międzynarodowym sympozjum The 4th International Symposium on Otosclerosis and Stapes Surgery.

Spotkanie będzie okazją do dyskusji w dziedzinie otologii, jak również możliwością do prezentacji związanych z nią najnowszych technologii. Tematyka obejmie m.in.: zagadnienia zaburzeń słuchu, głosu i mowy, chorób nosa, gardła, uszu i szyi jak również tematy onkologiczne.

Mamy nadzieję, że ta edycja konferencji będzie równie bogata w inspiracje dla Państwa działalności naukowej i zawodowej, jak w latach poprzednich.

Kraków to miejsce, w którym w latach 1934 do 1963, Kliniką Otorynolaryngologii kierował Jan Miodoński. Był to jeden z najwybitniejszych polskich otorynolaryngologów. Pionier w skali międzynarodowej i krajowej w zakresie operacji tympanoplastycznych. Spotkanie, będzie okazją do przypomnienia sobie jego działań oraz zasług.

Do zobaczenia w Krakowie.